Modernūs šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Grakščios formos, aukščiausios kokybės medžiagos, unikalūs dizaino sprendimai, nepriekaištingas funkcionalumas – tai ne skambūs epitetai, o modernaus apšvietimo ir mūsų siūlomų šviestuvų savybės, puikiai derančios prie aplinkos ir atspindinčios ne tik modernaus stiliaus, bet ir mąstymo idėjas. Mūsų kataloge galima rasti tiek klasikinių, tiek modernių ar, pavyzdžiui, „Art Deco“ stiliaus vidaus ir lauko šviestuvų iš viso pasaulio. Būtent modernūs šviestuvai sudaro didžiąją asortimento dalį, tačiau yra nemažai gaminių, kuriuos galima vadinti modernia klasika.
Modernumo sąvoka sietina ne tik su šviestuvo stiliumi, bet ir, pavyzdžiui, jo gamybai naudojamomis medžiagomis, apšvietimo technologijomis, kitomis techninėmis savybėmis. Taip pat svarbus ir šviestuvo kūrėjo bei gamintojo požiūris į tvarų vartojimą. Taigi būtent tai vadiname modernybe ir projektuodami apšvietimą privačios ar viešoms erdvėms stengiamės nepriekaištingai suderinti visas detales, kad interjere ar eksterjere apšvietimas sukurtų norimą efektą.
Viena pagrindinių užduočių yra suderinti skirtingų tipų šviestuvus ir pritaikyti juos prie aplinkos. Pavyzdžiui, modernūs sieniniai šviestuvai, dažnai naudojami tik kaip papildomas šviesos šaltinis. Lubiniai, pakabinami – kaip pagrindinis. Todėl, jei prie lubų suprojektuojami ir sumontuojami modernūs lubiniai šviestuvai, turintys aiškiai išreikštą stilistiką, tuomet sieniniai, pastatomi ar staliniai šviestuvai parenkami ir įrengiami taip, jog derėtų prie pagrindinio apšvietimo tiek stiliumi, tiek idealiai atliktų papildomo šviesos šaltinio funkciją.
Modernūs šviestuvai svetainei, virtuvei, miegamojo ar vonios kambariams, viešoms erdvėms, laukui pasižymi minimalistiniu stiliumi, o kartais net dvelkia futurizmu, stebina savo formomis, unikaliomis detalėmis. Neišsemiama dizainerių ir kūrėjų išmonė puikiai dera su funkcionalumu ir modernaus apšvietimo idėjomis. Jei ieškote apšvietimo sprendimų savo namams ar kitoms erdvėms, mielai kreipkitės į mūsų komandą. Mes padėsime išsirinkti, patarsime ir įgyvendinsime pačias netikėčiausias Jūsų idėjas, nes tai ir yra vienas iš modernumo principų.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS