LED šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

LED (angl. light emitting diode) – šviesos diodų technologiją pagrįstai galima vadinti vienu iš revoliucinių sprendimų, darančių milžinišką įtaką šviestuvų pramonėje. LED technologija veikia šviesos diodui elektros energiją paverčiant matomu šviesos spektru. Tai nereikalauja daug resursų ir energijos sąnaudos kai kuriais atvejais gali būti sumažinamos net iki 90 procentų lyginant LED šviestuvus su ankstesnių technologijų pagrindu veikiančiais šviestuvais, naudojusiais kaitrines ar halogenines lemputes. LED šviesos šaltinis gali būti sumontuojamas visų tipų lauko ir vidaus šviestuvuose: lubiniai, pakabinami, pastatomi, sieniniai šviestuvai arba LED juostos, įleidžiamos ar pakabinamos LED panelės suteikia galimybes įgyvendinti visas apšvietimo idėjas. Dėl atsparumo aplinkos poveikiui, šviestuvai su LED šviesos šaltiniu pritaikomi ir gan neįprastose vietose, pavyzdžiui, laiptų pakopų apšvietimui, įmontuojami sienose, grindinyje. Lubiniai LED šviestuvai vis dažniau panaudojami ir kaip lubų puošybos elementas.
LED apšvietimas tampa vis svarbesne tiek interjero, tiek eksterjero detale. Tokio tipo šviesos šaltinis įrengiamas ne tik moderniuose šviestuvuose, tačiau ir klasikinio ar, pavyzdžiui, „Art Deco“ stiliaus šviestuvai gali būti suprojektuoti panaudojant LED technologiją. Todėl klientai labai greitai įvertina visus LED šviestuvų privalumus ir net neabejodami lauko ar vidaus apšvietimui renkasi šią pažangiausią technologiją. Labai svarbu ir tai, jog būtent LED tipo apšvietimas padeda prisidėti prie aplinkai draugiško vartojimo. Ši technologija tiek namuose, tiek viešose erdvėse vis dažniau gretinama su atsinaujinančiais elektros energijos šaltiniais, kurie padeda užtikrinti tvaraus vartojimo idėjas kasdieninėje mūsų veikloje.
Taigi, jei domitės LED apšvietimo galimybėmis, planuojate rinktis tokio tipo šviestuvus savo namuose ar kitoje erdvėje, kreipkitės į mūsų apšvietimo specialistų komandą ir mes mielai Jums patarsime, padėsime išsirinkti bei įgyvendinti apšvietimo projektą taip, kad būtų nepriekaištingai išnaudojamos visos su LED technologija susijusios galimybės.

LED apšvietimas vidaus erdvėse

Populiarėjant LED technologijai, vartotojams vis daugiau dėmesio skiriant tvariam vartojimui ir kokybei, plačiai pritaikomas LED tapo neatsiejama interjero dalimi. Tai patogus, kokybiškas, draugiškas aplinkai būdas apšviesti namų ar viešas erdves. Įleidžiami LED lubų šviestuvai . LED juostos ar kiti įvairaus tipo šviestuvai su šia technologija namuose gali būti pritaikyti bene visose erdvėse. Pavyzdžiui, LED panelės gali būti pagrindinis šviesos šaltinis įvairiose erdvėse, o LED sieniniai šviestuvai – papildyti apšvietimą arba padėti sukurti ypatingą jaukumo jausmą tiek viduje, tiek namo išorėje. LED juostos plačiai panaudojamos baldų, laiptų, lubų ar sienų apšvietimui. Taip pat toks apšvietimas gali būti sumontuojamas ne tik baldų išorėje, bet ir, pavyzdžiui, spintoje. Tai itin patogus ir saugus būdas apšviesti lentynas, tamsius užkaborius. Atviruose balduose LED juostelės gali būti naudojamos stiklo lentynoms apšviesti.
Projektuojant tokio tipo apšvietimą, svarbu įvertinti lubų, sienų, grindų ar kitos plokštumos, kurioje planuojamas LED apšvietimo įrengimas, savybes, techninę būklę. Be to atsižvelgti į interjerą tam, kad LED apšvietimas nepriekaištingai atrodytų ir padėtų išryškinti norimas interjero detales. Unikalius dizaino sprendimus.

Lauko erdvių apšvietimas LED šviestuvų pagalba

LED lauko šviestuvai puikiai padeda ne tik apšviesti aplinką tamsiuoju paros metu, bet ir sukuria jaukumo, ramybės, saugumo jausmą. Šventiniu laikotarpiu būtent įvairiaspalvių LED šviestuvų pagalba sukuriama džiugi, spalvinga atmosfera. Taigi be praktinės funkcijos jie dar atlieka ir estetinę. Sieniniai LED šviestuvai gali būti puošnus fasado akcentas, sodo ar parko šviestuvai – savo formomis papuošti erdves ne tik tamsiuoju paros metu.
LED lauko šviestuvai yra plačiai pritaikomi visų rūšių apšvietimui. Namų fasaduose gali būti sumontuojami tiek akcentiniai šviestuvai, tiek ir paslėpto tipo apšvietimas, kuris tik subtiliai apšviečia tam tikras pastato detales, paryškina jo kontūrus. Taip pat LED šviestuvų pagalba galima apšviesti smulkiąją architektūrą, pavyzdžiui, suolelius, pavėsines, skulptūras ar kitas menines instaliacijas. Tiek pastatomų, tiek įmontuojamų šviestuvų pagalba patogu apšviesti sodo ar parko takelius, gėlynus ar net įspūdingus fontanus. Šviestuvai gali skleisti įvairių spalvų šviesą, apšvietimą galima kontroliuoti nuotoliniu būdu arba jį sujungti su išmaniųjų namų sistemomis.
Taigi lauko šviestuvai, kuriuse panaudota LED technlogija, išsiskiria savo funkcionalumu. Kita svarbi savybė – jų atsparumas aplinkos poveikiui (ilgaamžiškumas). Visi šviestuvai, pritaikyti naudoti lauke, bus atsparūs drėgmei, tačiau gali skirtis atsparumo laipsnis. LED technologijai svarbu, kad šviesos elementas neperkaistų. Taip pat – kad maitinimo šaltiniai būtų sumontuoti reikiamais atstumais. Tai itin aktualu montuojant apšvietimą LED justų pagalba. Įrengiant elektros instaliaciją lauko šviestuvams svarbu užtikrinti nepriekaištingą saugumą, todėl būtina atsižvelgti į gaminio parametrus, kad nebūtų keliamas pavojus sau ir aplinkiniams.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS