LED juostos

PREKIŲ FILTRAS

LED (angl. light emitting diode) – šviesos diodų technologija yra viena pažangiausių ir sparčiausiai populiarėjančių apšvietimo technologijų. Ji puikiai tinka namams, įvairaus dydžio ir paskirties viešoms erdvėms. LED juostos gali būti hermetiškos ir itin atsparios aplinkos poveikiui, todėl dažnai naudojamos tiek pastatų viduje, tiek eksterjere.
Reikia nepamiršti to, jog LED juostos geriausiai tinka kaip papildomas šviesos šaltinis. Jei aplinkoje dominuoja klasikiniai, „Art deco“, modernūs ar suderinti įvairų tipų šviestuvai, prie jų puikiai galima priderinti ir LED apšvietimą. Jis gali būti įrengiamas lubose, sienose, grindyse ar, pavyzdžiui, laiptuose. Tokio tipo apšvietimą galima valdyti nuotoliniu būdu, keisit jo ryškumą, parinkti norimas spalvas. Taip pat LED apšvietimas vertinamas ir dėl to, jog itin taupo energiją ir padeda palaikyti tvaraus vartojimo idėjas.
Tačiau netinkamai suprojektavus apšvietimą, pavyzdžiui, parinkus per silpnus elektros srovės transformatorius gali kilti nesklandumų ar net gedimų – apšvietimas funkcionuos netinkamai, bus netolygus. Visais apšvietimo planavimo, projektavimo ir įrengimo darbais mielai pasirūpins „Lempa“ komanda. Kreipkitės internetu, telefonu ar užsukite į saloną Kaune.

Ką būtina žinoti norint įsirengti LED juostų apšvietimą?

Nors LED juostos įrengimas nėra sudėtingas procesas, tačiau reikia turėti omenyje, jog tam, kad šio tipo apšvietimas deramai funkcionuotų, reikalingas tam tikras rinkinys: rėmelis, elektros srovės reguliatorius, transformatorius, Taip pat – maitinimo šaltinis, o kartais gali prireikti ir stiprintuvų. Nors teoriškai LED juostos ilgis nėra apribotas, tačiau reikia tiksliai žinoti ir įvertinti šviesos diodų maitinimo aspektus tam, kad visos juostos dalys šviestų vienodu ryškumu, neperkaistų.
Visais šiais klausimais Jums mielai patars mūsų komandos profesionalai. Jei ieškote LED juostos internetu, kreipkitės Jums patogiu būdu ir me paaiškinsime, kaip vykdomas šio tipo apšvietimo tvirtinimas, pajungimas ir montavimas, kokie gali būti LED apšvietimo tipai, kodėl skiriasi kainos.

Kokios būna LED juostos?

LED juostos vertinamos dėl savo universalumo, gan paprasto montavimo. Galima išgirsti šios technologijos palyginimų su konstruktoriumi, nes įvairių LED juostų pagalba galima įgyvendinti pačius išradingiausius apšvietimo sprendimus tiek pastatų viduje, tiek išorėje. Norint maksimaliai išnaudoti visus LED technologijos privalumus, juostų specifikacijas reikia derinti atsižvelgiant į daugelį veiksnių: kokią funkciją atliks apšvietimas, kokioje erdvėje jis bus įrengtas, koks yra galimas aplinkos poveikis.
LED juostos gali būti hermetiškos arba ne, jos gali būti karpomos (skiriasi tik galimi atkirpimo ilgiai), lanksčios. Kai kurios juostos turi specialų lipduką, kuriuo jas galima pritvirtinti tiesiai prie norimo paviršiaus. Siūlome atkreipti dėmesį į tai, kad tokio tipo apšvietimo montavimui yra rekomenduojami specialūs aliuminio profiliai. Aliuminis yra geras šilumos laidininkas, o LED technologijoje naudojami kristalai išskiria šiek tiek šilumos. Todėl profilis reikalingas ne tik dėl estetinio vaizdo ar stabilumo, bet ir yra tam tikras garantas, kad LED juostelė tarnaus ilgiau.
Galima rinktis šiltų ir šaltų atspalvių šviesos srautą skleidžiančias juostas, jos gali būti įvairių spalvų: raudonos, mėlynos, žalios, geltonos. Svarbu atkreipti dėmesį į Led juostos švietimo kampą. Apie visas specifikacijas Jums mielai papasakos ir patars „Lempa“ specialistai. Jei turite klausimų dėl LED juostų funkcionalumo, įrengimo, reikalingų detalių, kreipkitės Jums patogiu būdu.

Kur dažniausiai naudojamos LED juostos?

LED juostos interjero ar eksterjero erdvėse gali atlikti įvairias funkcijas. Pavyzdžiui, LED juostelės gali būti naudojamos kaip furnitūros detalės baldams. Nors jos dažniausiai atlieka dekoratyvinę funkciją ir yra papildomas šviesos šaltinis, tačiau, pavyzdžiui, virtuvėje ar vonioje, gali padėti išspręsti pjaustymo darbastalių, spintelių, veidrodžių apšvietimo klausimus. Taip pat toks apšvietimo tipas vis dažniau naudojamas pirčių garinėse, nes LED juosta pasižymi dideliu atsparumu aplinkos poveikiui – nebijo temperatūrų svyravimo, yra atspari drėgmei, Todėl tai yra neabejotinai puikus sprendimas norint sukurti jaukų, bet kartu ir funkcionalų apšvietimą.
LED juostos gali būti montuojamos taip, kad sukurtų paslėpto apšvietimo efektą – t.y. būtų matomas tik šviesos atspindys, o ne tiesioginė šviesa. Grindjuostėse, lubų, sienų nišose ar, pavyzdžiui, spintose apšviesti lentynas – LED juostų pritaikymas yra labai platus tik svarbu tinkamai suderinti visus kambario ar kitos erdvės apšvietimo tipus, pritaikyti jį prie vyraujančio stiliaus.
Kreipkitės į mūsų specialistų komandą ir mes mielai patarsime visais apšvietimo projektavimo klausimais.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS