TVIRTO CHARAKTERIO GUSTAVE | FLOS

Kiekviena vieta, kur pasirodo Gustave, nušvinta jaukumu ir elegancija. Kurdamas šviestuvą interjero dizaineris Van Duysen didžiausią dėmesį skyrė dizaino universalumui. Pagrindinis jo tikslas buvo sukurti dizainą, pritaikytą įvairiems interjerams ir nuotaikoms, tačiau tuo pačiu ir išskirtinį savo minimalistinėmis bei rafinuotomis formomis.

Gustave yra nešiojamas, įkraunamas šviestuvas, kurio kompaktiškas dydis apima novatorišką optinių ir šviesos technologijų derinį. Dėl ypatingos apšvietimo sklaidos technologijos stalinis įkraunamas šviestuvas puikiai apšviečia iki metro besitęsiantį paviršių. Gustave nepriekaištingam veikimui reikalingos baterijos ir USB-C laidas, kurie yra šviestuvo komplektacijoje. Priklausomai nuo poreikių šviesos intensyvumą galima nuosekliai reguliuoti nuo 0 iki 100%.

Išskirtinė Gustave optinė sistema, patentuota Flos, naudoja daugybę asimetrinių spinduliuotės lęšių, išdėstytų ratu, kad šviesa paskirstytų įstrižai 360º aplink šviestuvą. Taip pasiekiamas puikus santykis tarp labai nedidelės Gustave užimamos stalo erdvės ir didelio, apšviesto ploto, kuris gali pasigirti tolygia ir kokybiška šviesa. Gustave apšvietimo schema buvo specialiai sukurta siekiant užtikrinti tobulą šviesą ir neprilygstamą vizualinį komfortą stalams.

Sužinokite daugiau

#lempalt
INSTAGRAM

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS