IHANA KONTRASTŲ SINTEZĖ | MARSET

Ramioje Ihana kolekcijos formose atsispindi šviesos siluetas. Ihana apšvietimo sistemą sudaro keletas opalinio stiklo gaubtų, kurie yra malonūs akiai – šviesos šaltiniai plastiški ir dinamiški. Šviesos šaltiniai kartu su kontrastingomis metalinėmis konstrukcijomis, kurios tvirtinasi prie lubų, sukuria jaukią atmosferą.

Ihana kolekcija, siekdama patenkinti lūkesčius bet kuriam klasikinio ar šiuolaikinio interjero dizaino projektui, suteikia galimybę kurti apšvietimo kompozicijas patiems, pateikiant specialų užsakymą. Kompoziciją galima išplėsti iki 14 šviesos šaltinių, o šviesos spalvos temperatūros reguliavimas nuo 1800K iki 3000K suteiks dar patogesnį šviestuvo naudojimą.

Dažniausiai dizainas gimsta iš reikmės. Ihana, kuri suomiškai reiškia „išskirtinis“ yra vienas iš šių atvejų. Kolekcijos kūrėja, architekė Joanna Laajisto, persikėlė savo studija į XIX a. pastatą Helsinkyje ir niekaip negalėjo rasti apšvietimo sprendimų, kruei patenkintų jos lūkesčius naujame ofise. Šviesos grožio beieškant, architektė sukūrė skulptūrišką šviestuvą, kuris pasižymi grafiškomis formomis ir pusiausvyra tarp trapumo ir tvirtumo. Ihana yra kontrastų sintezė, apjungianti kontrastingas spalvas, juodą metalinę struktūrą ir baltus gaubtus bei senus ir naujus niuansus.

Daugiau informacijos

#lempalt
INSTAGRAM

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS