MORSE IŠ ESTILUZ. ALEGORIJA Į KODAVIMO SISTEMĄ

Iš taškų ir brūkšnių gimęs paprastas ir efektyvus morzės kodas pasirengęs bendrauti su bet kuo – tai yra vienas pagrindinių panašumų su šviestuvu Morse. Morse apšviečia objektus be ambicijų, tačiau tuo pačiu kuria kompleksišką ir sudėtingą aplinką kaip užkoduoti pranešimai siunčiami iš vieno laivo į kitą vandenyno viduryje. Dvasia įkvėpusi Morse tokia pat minimalistinė, ilgaamžė ir nesenstanti kaip ir kodas.

Morse – pakabinamas metalinis šviestuvas. Šviestuvas yra reguliuojamas, su judinamais apšvietimo komponentais. Šie komponentai gali būti pasukami išilgai metalinės konstrukcijos, tam, kad sutelktų dėmesį į tai, kas domina labiausiai. Pakabinamo šviestuvo dizainas yra paruoštas tiek tiesioginiam, tiek netiesioginiam apšvietimui. Nesvarbu, koks būtų pranešimas, Morse gali jį iškomunikuoti padėdamas LED taškus funkcionaliu judesiu.  Šviestuvas pritaikomas bet kuriai erdvei ir idealiai tinka svetainėje, virtuvėje arba valgomajame.

Jei morzės kode yra kažkas meniško ir muzikinio, tai taškų ir linijų srautas virsta garsu. Morse šviestuvas šį žaidimą žaidžia su šviesa.

Daugiau informacijos

#lempalt
INSTAGRAM

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS