NAPPE. MASIERO ESTETIKOS IKONA

Masiero estetika tarp apšvietimo ir meno deda lygybės ženklą, nes šio gamintojo suvokimu suteikti šviesai formą reiškia sukurti grožį ir jį dar labiau išryškinti.

NAPPE kolekcija neabejotinai yra viena iš Masiero modernaus dekoratyvinio apšvietimo ikonų, įkūnijančių šios italų kompanijos aistros, elegancijos, Venecijietiškos tradicijos ir pasaulinio pripažinimo istoriją. NAPPE dizainerio Marco Zito teigimu, dekoratyvinio apšvietimo kūrimas tuo pat metu yra ir iššūkis, ir išsilaisvinimas – reikia sulaužyti ribą, skiriančią grynai dizaininį sprendimą nuo dekoratyvinio, o rai reiškia koncentravimąsi į detales nepaaukojant modernumo.

NAPPE kolekcija įkvėpta kuto formos, kuri jau pati iš savęs yra turtinga, prabangi, beveik barokinė, tuo pačiu nepavaldi laikui. Dizaineris sau kėlė užduotį išlaikyti tradiciją, tačiau eliminuoti akivaizdžias klasikines užuominas bei įvesti modernumo turinčius elementus. Kolekciją sudaro dešimt skirtingo modelio pakabinamų šviestuvų, pasižyminčių skirtinga forma ir individualiais dekoratyviniais elementais. Modulinė sistema leidžia sukurti įvairaus išdėstymo instaliacijas.

Daugiau informacijos

#lempalt
INSTAGRAM

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS