SETAREH. NAUJA FONTANA ARTE ŽVAIGŽDĖ

Setareh, persų kalba reiškiantis „žvaigždę“, yra neabejotinai pasisekęs Francesco Librizzi debiutas Fontana Arte –  modelis iš karto atsidūrė italų Interni, o vėliau ir tarptautinėje spaudoje. Antra vertus, tai, jog spauda pasigavo milaniečio architekto darbus, naujiena nėra – Librizzi nuolat figūruoja Do-mus, Abitare, Lotus, Wallpaper bei Dezeen ir yra atpažįstamas iš plonų, išskirtinai gracingų linijų, demonstruojančių meilę grafikai, gravitacijai  ir kai kurioms avangardinėms technikoms nepriklausomai nuo to, ką apsiimtų kurti – laiptus, instaliacijas ar šviestuvus.

Šiek tiek futuristinis pakabinamo šviestuvo Setareh dizainas išskirtinai gracingas – plonyčio metalo karkase elegantiškai įkalintas satininio stiklo rutulys demonstruoja gerai subalansuotą trajektorijų žaidimą.  Iš rankų darbo stiklo gaubto sklindanti šviesa atsimuša į metalinį korpusą ir išsisklaido aplinkoje, taip sukurdama auros efektą. Šviestuvo dizainas intriguoja – atrodo, jog stiklinis rutulys magišku būdu laikosi nepritvirtintas.

Pakabinamų šviestuvų seriją sudaro keletas skirtingų modelių. Prailginta šviestuvo versija, kur galimi du arba trys stiklo gaubtai, ypatingai tinka didelių erdvių su aukštomis lubomis apšvietimui.

Daugiau informacijos

#lempalt
INSTAGRAM

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS