STALINIS ŠVIESTUVAS IR MENO OBJEKTAS VIENAME. MATRIX IŠ FONTANA ARTE

Matrix apibūdinamas kaip stalinis šviestuvas ir meno objektas viename. Šios simbiozės rezultatas yra Oskar Peet ir Sophie Mensen dueto kūrybos vaisius.

Kai kalbama apie matricą (angl. Matrix), dažniausiai esame linkę galvoti apie matematiką, pavyzdžiui, eilučių ir stulpelių kombinaciją. Šiuo atveju, yra įvedamas trečias matmuo, įvedant apskritimą, kuris supa matricą kaip žiedas. Tokiu būdu dizaino elementas tampa šviestuvu: iš objekto sklindant švelniai ir išsklaidytai šviesai visomis kryptimis, o tinklelio korpusas žaidžia su paprasta ir gryna apšviestos sferos forma. Šviestuvo Matrix komponentai sukuria skaidrumą ir meta neįprastus geometrinius šešėlius ant aplinkinių paviršių, kai žiūrima iš skirtingų perspektyvų.

Matrix projektas prasidėjo kaip sistema, leidžianti atlikti begalę konfigūracijų. Bazinė koncepcija kildinama iš architektūrinių konstrukcijų ir sprendimų įvairioms situacijoms. Šviestuvas pagamintas iš stiklo ir metalo bei galima rinktis iš dviejų dydžių – 30 cm arba 60 cm aukščio (baltos arba matinės auksinės apdailos korpuso). Šviestuve yra integruotas LED šviesos šaltinis ir valdiklis, kuris leidžia modifikuoti norimą šviesos intensyvumą.

Daugiau informacijos

#lempalt
INSTAGRAM

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS