Įleidžiami

PREKIŲ FILTRAS

Įleidžiami šviestuvai gali būti statiniai arba su kraipomu šviesos šaltiniu. Jie būna įvairių formų ir gali apšviesti net ir dideles vidaus erdves. Nors populiariausia įleidžiamus šviestuvus montuoti į lubas, tačiau jie taip pat gali būti įrengti sienose, laiptų pakopose, grindyse. Jei namuose ar viešoje erdvėje yra ar planuojamos įrengti pakabinamos lubos, įleidžiami šviestuvai yra išties praktiškas sprendimas. Svarbu projektuojant lubas iš anksto numatyti šviestuvų vietas ir pasirūpinti reikiamomis angomis bei elektros instaliacija.
Taigi įleidžiamus šviestuvus rekomenduojame montuoti gipso kartono arba medžio lubose ir sienose. Tokie modernūs gipsiniai šviestuvai yra ne tik statiniai, bet ir su kraipomu šviesos šaltiniu. Pavyzdžiui, apvalus šviestuvas gali būti sukamas 360°, o pakreipiamas 90° kampu. Įleidžiamų šviestuvų įrengimas, tvirtinimas ir pajungimas reikalauja specialių žinių ir įrankių. „Lempa“ kataloge rasite įvairių aukščiausios kokybės ir nepriekaištingo funkcionalumo nukreipiamų lubinių ar sieniniųšviestuvų, o taip pat šviestuvų, skirtų įvairaus dydžio erdvėms. Dėl šviestuvų specifikacijų, įrengimo, didmeninės kainos ar kitų rūpimų klausimų kreipkitės Jums patogiu būdu.

Kokie yra įleidžiamų šviestuvų pranašumai?

Įleidžiami šviestuvai dažnai naudojami vonios kambariuose, koridoriuose, nes yra itin atsparūs aplinkos poveikiui, nebijo drėgmės, dulkių. Taip pat jie padeda maksimaliai sutaupyti erdvės, tačiau reikia atsižvelgti į tai, kad jų įrengimui reikalingas tarpas virš lubų ar greta sienų. Įleidžiamus šviestuvus labai patogu įrenginėti ten, kur , pavyzdžiui, po gipso plokštėmis vedžiojamos kitos komunikacijos, tad neišvengiamai lieka oro tarpas, kuris gali pasitarnauti šviestuvų sumontavimui. Jei virtuvėje, svetainėje ar viešoje  erdvėje yra pakankamai vietos, tokiems šviestuvams gipso plokščių pagalba gali būti suformuojami specialūs karnizai.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS