PREKIŲ FILTRAS

Lauko šviestuvai yra skirti ne tik apšviesti aplinką tamsiuoju paros metu, bet ir padeda sukurti jaukumo, saugumo jausmą. Be praktinės funkcijos jie dar atlieka ir estetinę. Privačiose valdose vienokią, o viešosiose erdvėse – kitokią.
Prie gyvenamųjų namų lauko šviestuvai dažniausiai yra skirti apšviesti pastatus, šalia esančią teritoriją, takus, įvažiavimus. Taip pat – įėjimus į pastatus, terasas, balkonus. Vis dažniau lauko apšvietimo projektai įtakoja fasadų architektūrinius sprendimus.
Taigi rinkdamiesi lauko šviestuvą pirmiausiai turėtumėte atsakyti į klausimą, kokią funkciją jis turi atlikti. Kitas svarbus kriterijus yra jų atsparumas aplinkos poveikiui (ilgaamžiškumas). Visi šviestuvai, pritaikyti naudoti lauke, bus atsparūs drėgmei, tačiau gali skirtis atsparumo laipsnis. Svarbu užtikrinti nepriekaištingą saugumą, todėl būtina atsižvelgti į gaminio parametrus, kad nebūtų keliamas pavojus sau ir aplinkiniams.

Lauko apšvietimo sprendimai

Lauko šviestuvai internetu yra patogus būdas ištyrinėti šviestuvų rinką, sužinoti, kokios yra preliminarios kainos, pateikti užklausas. Jei jau ieškojote šviestuvo parduotuvėse ar internete, galėjote pastebėti, kad kiekvienas šviestuvas yra žymimas tam tikra IP (angl. „Ingress Protection“, liet. „apsauga nuo patekimo“) klase. Būtent pagal šį žymėjimą nustatoma, kokios paskirties erdvei šviestuvas tinkamiausias. Šis IP nurodo šviestuvo apsaugos laipsnį ir atsparumą įvairiems išorės veiksniams, tokiems kaip dulkės, nešvarumai bei drėgmė. Kuo didesnis savo verte skaičius, tuo apsauga yra didesnė. Jeigu kyla klausimų, kreipkitės į Lempa.LT komandos specialistus internetu arba telefonu ir mes greitai ir profesionaliai įvertinsime, kokio apsaugos lygio produkto Jums reikia.
Vertinat funkcionalumą ir techninius parametrus bei aplinką, kurioje bus naudojamas lauko šviestuvas, svarbu žinoti, kokio tipo jie gali būti. Nuo to priklauso ne tik apšvietimo projektavimas, bet ir tvirtinimas, pajungimas, montavimas. Lauko šviestuvai gali būti tokių tipų:
• Tvirtinami prie lubų;
• Pakabinami šviestuvai;
• Sieniniai šviestuvai;
• Pastatomi šviestuvai;
• Staliniai šviestuvai.
Profesionalų patarimai visada padės išvengti tokių nesusipratimų, kaip per arti pastato įrengtas arba per blankus, per ryškus apšvietimas. Pavyzdžiui, per arti namo įrengti žibintai švies tiesiai į svetainės langus ir nuolat sudarys nemalonų pojūtį esantiems viduje. Dėl tinkamo lauko apšvietimo išdėstymo visuomet galite kreiptis į mūsų komandos specialistus internetu, telefonu arba salone.
Remdamiesi ilgamete patirtimi galime patvirtinti, kad lauko šviestuvų įrengimas prie namo ar kitose erdvėse lengviausias ir sėkmingiausias yra tada, kuomet kuo anksčiau pradedama galvoti apie šią eksterjero detalę. Naujos statybos namuose tuo dažniausiai pasirūpina architektai ir dizaineriai, o mes džiaugiamės galėdami prisidėti prie šių projektų, nes specialistai mielai konsultuojasi su mumis. Jei pastatas senas ir norima jo fasadą paįvairinti nauju apšvietimu, svarbu atkreipti dėmesį į bendrą aplinką, paisyti visų architektūrinio paveldo reikalavimų.
Ištobulinta LED (angl. light emitting diode) – šviesos diodų technologija dar padidina lauko šviestuvų atsparumą, o taip pat padeda taupyti energiją ir pasiekti maksimalų efektyvumą. Ryškus apšvietimas neturi jokios galimai aplinkai kenksmingos spinduliuotės, neišskiria šilumos, yra ekologiškas ir saugus.
LED technologija veikia šviesos diodui elektros energiją paverčiant matomu šviesos spektru. Tai nereikalauja daug resursų ir energijos sąnaudos kai kuriais atvejais gali būti sumažinamos net iki 90 procentų lyginant LED šviestuvus su senųjų technologijų šviestuvais, naudojusiais kaitrines ar halogenines lemputes.
Jei kurį laiką LED apšvietimas buvo tik interjero puošybos detalė, tai sparčiai tobulinant šią technologiją ir jai populiarėjant, dekoratyviniai ir funkcionalumu pasižymintys LED šviestuvai „išėjo į lauką“. Modernūs energiją taupantys ir itin patvarūs šviestuvai vis dažniau tampa stilinga eksterjero detale. LED technologija pritaikoma gatvių apšvietimui, lauko reklamoms. Klasikiniai ar, pavyzdžiui, „Art Deco“ stiliaus šviestuvai taip pat montuojami su LED lemputėmis. Jos tarnauja kur kas ilgiau, tad nereikia taip rūpintis jų pakeitimu. Klientai labai greitai įvertina visus LED technologijos privalumus ir net neabejodami lauko apšvietimui renkasi šią pažangiausią technologiją. Derinant tai su švaria ir atsinaujinančia saulės energija, išgaunamas puikus efektas ir lauko apšvietimas tampa sritimi, kurioje visi vartotojai jau dabar kasdien gali prisidėti prie tvaraus vartojimo idėjų ir turėdamas maksimalų efektyvumą prisidėti prie gamtos tausojimo. Lempa.LT salone ir elektroninėje parduotuvėje siūloma geriausių pasaulio gamintojų produkcija, tad Jums niekada neteks abejoti dėl to, kad žengiate koja kojon su inovatyviausiomis ir patikimiausiomis apšvietimo technologijomis.
Renkantis prekę labai patariame paskaityti kitų vartotojų atsiliepimus tiek apie pardavėją, tiek apie patį produktą. Nepamirškite įvertinti tai, kad mūsų klimato sąlygos yra kiek kitokios nei, pavyzdžiui, Australijoje, tad derėtų rinktis tokią prekę, kuri atspari ir saulės kaitrai, ir gan dideliems temperatūrų svyravimams, drėgmei. Pavyzdžiui, hermetiniai šviestuvai lauko erdvėse montuojami ten, kur daug drėgmės, o jų gaubtai itin atsparūs aplinkos poveikiui.
Visi šviestuvai, kuriuos siūlome įsirengti lauko erdvėse, atitinka aukščiausius kokybės standartus. Šalyse, kuriose klimato sąlygos panašios į Lietuvos klimatą, mūsų atstovaujamų gamintojų lauko-kiemo šviestuvai puikiai vertinama jau ne vienerius metus.
Galime pasiūlyti platų asortimentą išmanių lauko apšvietimo sprendimų: nuo galimybės keisti apšvietimo spalvą iki išmaniosiomis programėlėmis valdomų šviestuvų. Lauko šviestuvai prie namo gali būti susietas su namų apsaugos sistema, kontroliuojamas nuotoliniu būdu ar valdomas iš anksto numatytais išmanaus namo algoritmais.
Ieškote kokybiško lauko apšvietimo sprendimo? Kreipkitės į „Lempa“ komandą ir mes greitai pateiksime optimalų pasiūlymą.
Architektams bei dizaineriams siūlome palankias bendradarbiavimo sąlygas – konsultuojame įrangos parinkimo klausimais, sudarome sąmatas, ruošiame alternatyvius pasiūlymus atsižvelgiant į skirtingus projektų biudžetus. Svarbiausia – visuomet randame profesionalų apšvietimo sprendimą Jūsų projektams.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS