Įmontuojami šviestuvai

Užglaistomi berėmiai šviestuvai

PREKIŲ FILTRAS

Priglaistomi šviestuvai įmontuojami giliai lubose arba sienoje. Taip jie tampa harmoninga interjero dalimi, padeda sukurti jaukumą namuose ar viešose erdvėse. Tokio tipo šviestuvams reikia iš anksto paruošti montavimo erdvę. Jos parametrai būna nurodyti prie šviestuvo specifikacijos. Įmontuotas šviestuvas užglaistomas, jo paviršius dažomas norima spalva. Priglaistomi šviestuvai gali būti įvairių dydžių. Populiariausios kvadrato ir apskritimo formos.Priglaistomi berėmiai šviestuvai tinka tiek komercinėms, tiek ir asmeninėms erdvėms.
Lubose įmontuoto šviestuvo šviesos srautas projektuojamas žemyn. Šviesos šaltinis gali būti integruotas giliai lubose ir taip užtikrinamas kuo didesnį apšvietimo komfortas. Tokio tipo šviestuvuose naudojama pažangiausia LED technologija todėl užtikrinamas kokybiškas šviesos srautas. Jei planuojate tokio tipo apšvietimą, neapsieisite be profesionalų pagalbos. Visais apšvietimo projektavimo, įrengimo, dizaino, didmeninės kainos klausimais kreipkitės į „Lempa“ komandą.

Kokie yra priglaistomų šviestuvų privalumai?

Priglaistomi šviestuvai yra berėmiai, tad juos lengva pritaikyti prie interjero. Dažniausiai jie naudojami kaip papildomas šviesos šaltinis, tačiau jais galima apšviesti ir nemažus privačių namų ar komercinės paskirties erdvių plotus. Tokio tipo šviestuvuose naudojama LED technologija, taip užtikrinamas maksimalus efektyvumas ir ilgaamžiškumas.

Kaip įrengti priglaistomą šviestuvą?

Jei lubose ar sienoje yra pakankamai erdvės tokiam šviestuvui, tuomet reikia iš anksto pasirūpinti montavimo erdvėmis. Tuomet tvirtinimas ir pajungimas nebus sudėtingi ir beliks tinkamai priglaistyti šviestuvą ir paviršių nudažyti norima spalva.

Kaip šviečia užglaistomi šviestuvai?

Berėmiai šviestuvai montuojami tiek lubose, tiek ir sienose. Jų šviesos srautas projektuojamas žemyn. Jų pagalba galima išgauti ypatingą jaukumo jausmą, paryškinti interjero erdves ar tam tikrus architektūrinius sprendimus.
Kreipkitės į „Lempa“ komandą internetu, telefonu ar užsukite į saloną Kaune. Mielai padėsime suprojektuoti apšvietimą ir patarsime, kaip tinkamai įsirengti priglaistomus šviestuvus.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS