Šviestuvas Delta Light – Superloop VR 90

Šviestuvas Delta Light – Superloop VR 90 Pakabinamas šviestuvas  - 1Šviestuvas Delta Light – Superloop VR 90 Pakabinamas šviestuvas  - 2Šviestuvas Delta Light – Superloop VR 90 Pakabinamas šviestuvas  - 3Šviestuvas Delta Light – Superloop VR 90 Pakabinamas šviestuvas  - 4
KAINA
nuo 1.187,81 974,00
Pasirinkta priedaspriedai
Viršytas galimo kiekio limitas.
1 vnt.
Prekių pristatymo terminas: 25 d. d.

Šviestuvas Delta Light – Superloop VR 90

Pakabinamas Delta Light – Superloop VR 90 šviestuvas. Plonas, žiedo formos šviestuvas yra ne tik dekoratyvus, bet ir praktiškas patalpų apšvietimo sprendimas. Šviestuvas plačiai skleidžia šviesą visoje aplinkoje. Tvirtinamas keliuose pakabinimo taškuose arba papildomai galima komplektuoti cilindro formos lubinį tvirtinimo elementą ir taip suvesti tvirtinimo troselius į vieną tašką. Galimos keturios šviestuvo apdailos: juoda, balta spalva, matinio aukso ir matinės bronzos spalvos.

„Šviestuvas Delta Light – Superloop VR 90“ priklauso prekių kategorijai „Pakabinami šviestuvai“. Šis „Delta Light“ gamintojo šviestuvas „Šviestuvas Delta Light – Superloop VR 90“ parduodamas ne tik internetu, šviestuvą taip pat galite užsisakyti atvykę į mūsų šviestuvų saloną Kaune — „Lempa LT“. „Šviestuvas Delta Light – Superloop VR 90“ šviestuvo kaina: nuo 1.187,81 974,00.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS