Šviestuvas Deltalight – Superloop VR 90

Šviestuvas Deltalight – Superloop VR 90 Pakabinamas šviestuvas  - 1Šviestuvas Deltalight – Superloop VR 90 Pakabinamas šviestuvas  - 2Šviestuvas Deltalight – Superloop VR 90 Pakabinamas šviestuvas  - 3Šviestuvas Deltalight – Superloop VR 90 Pakabinamas šviestuvas  - 4
KAINA
nuo 1.187,81 974,00
Pasirinkta priedaspriedai
Viršytas galimo kiekio limitas.
1 vnt.
Prekių pristatymo terminas: 25 d. d.

Šviestuvas Deltalight – Superloop VR 90

Pakabinamas Deltalight – Superloop VR 90 šviestuvas. Plonas, žiedo formos šviestuvas yra ne tik dekoratyvus, bet ir praktiškas patalpų apšvietimo sprendimas. Šviestuvas plačiai skleidžia šviesą visoje aplinkoje. Tvirtinamas keliuose pakabinimo taškuose arba papildomai galima komplektuoti cilindro formos lubinį tvirtinimo elementą ir taip suvesti tvirtinimo troselius į vieną tašką. Galimos keturios šviestuvo apdailos: juoda, balta spalva, matinio aukso ir matinės bronzos spalvos.

„Šviestuvas Deltalight – Superloop VR 90“ priklauso prekių kategorijai „Pakabinami šviestuvai“. Šis „Delta Light“ gamintojo šviestuvas „Šviestuvas Deltalight – Superloop VR 90“ parduodamas ne tik internetu, šviestuvą taip pat galite užsisakyti atvykę į mūsų šviestuvų saloną Kaune — „Lempa LT“. „Šviestuvas Deltalight – Superloop VR 90“ šviestuvo kaina: nuo 1.187,81 974,00.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS