Šviestuvas Flos – Arrangements Round

KAINA
nuo 625,57 525,48
Pasirinkta priedaspriedai
Pasirinkta priedaspriedai
Viršytas galimo kiekio limitas.
1 vnt.
Prekių pristatymo terminas: 30 d. d.

Šviestuvas Flos – Arrangements Round

Pakabinamas šviestuvas Flos – Arrangements Round. Dizainas – Michael Anastassiades , 2018. Inovatyvi technologija suteikia beribes galimybes kurti įvairias šviestuvų konfigūracijas: nuo pavienių ar kelių elementų kompozicijos iki didelių skulptūriškų instaliacijų. Arrangements Round – tai trijų skirtingų dydžių, apskritimo formos šviestuvas.

Šviestuvui yra būtinas priedas – lubinis tvirtinimas. Taip pat galima rinktis pasirenkamuosius priedus kompozicijoms kurti. Kurdami kompozicijas atsižvelkite į lubinio tvirtinimo ir kuriamos kompozicijos galingumą (W). Bendras kompozicijos galingumas negali viršyti lubinio tvirtinimo elemento galingumo.

„Šviestuvas Flos – Arrangements Round“ priklauso prekių kategorijai „Pakabinami šviestuvai“. Šis „Flos“ gamintojo šviestuvas „Šviestuvas Flos – Arrangements Round“ parduodamas ne tik internetu, šviestuvą taip pat galite užsisakyti atvykę į mūsų šviestuvų saloną Kaune — „Lempa LT“. „Šviestuvas Flos – Arrangements Round“ šviestuvo kaina: nuo 625,57 525,48.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS