Šviestuvas Leucos – Lightbody Bold T

Šviestuvas Leucos – Lightbody Bold T Stalinis šviestuvas  - 1Šviestuvas Leucos – Lightbody Bold T Stalinis šviestuvas  - 2Šviestuvas Leucos – Lightbody Bold T Stalinis šviestuvas  - 3Šviestuvas Leucos – Lightbody Bold T Stalinis šviestuvas  - 4
KAINA
nuo 592,90 498,04
Viršytas galimo kiekio limitas.
1 vnt.
Prekių pristatymo terminas: 25 d. d.

Šviestuvas Leucos – Lightbody Bold T

Stalinis Leucos šviestuvas Lightbody Bold T. Jörgo Hugo vizija apie rankomis pūsto stiklo gaubtą, apvyniojantį ir besiformuojantį aplink šviesos elementą, atgyja kiekviename Lightbody šviestuve. Kad sukurtų šį nuostabų šedevrą, Maestro free pučia stiklą be formos (soffio libero), todėl kiekvienas gaubtas yra unikalus ir skaidrus kaip krištolas. Atsižvelgiant į tai, kad nėra dviejų vienodų gaubtų, kiekvienas Lightbody šviestuvas yra pagamintas su unikaliu serijos numeriu, išgraviruotu stikle.

„Šviestuvas Leucos – Lightbody Bold T“ priklauso prekių kategorijai „Staliniai šviestuvai“. Šis „Leucos“ gamintojo šviestuvas „Šviestuvas Leucos – Lightbody Bold T“ parduodamas ne tik internetu, šviestuvą taip pat galite užsisakyti atvykę į mūsų šviestuvų saloną Kaune — „Lempa LT“. „Šviestuvas Leucos – Lightbody Bold T“ šviestuvo kaina: nuo 592,90 498,04.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS