PREKIŲ FILTRAS

Vidaus šviestuvai yra ta apšvietimo projektavimo sritis, su kuria kasdien vienaip ar kitaip susiduria kiekvienas. Namų erdvės, biurai, prekybos centrai, mokymo įstaigos, barai ir kitos privačios ar viešos erdvės neįsivaizduojamos be apšvietimo. LED (angl. light emitting diode) šviesos diodų technologija keičia ilgą laiką naudotas kaitrines lemputes, o vidaus šviestuvas vis dažniau tampa svarbia interjero detale. Jei ieškote optimalių vidaus apšvietimo sprendimų, stilingų šviestuvų ir racionalaus naujausių technologijų galimybių išpildymo, kreipkitės į mūsų komandą internetu arba užsukite į saloną. Mielai Jums patarsime, padėsime išsirinkti.

Vidaus apšvietimo sprendimai

Namuose šviestuvai dažniausiai pasirenkami pagal skirtingas erdves: virtuvei, svetainei, vonios ar vaikų, miegamajam kambariui. Biuruose – skirtingi šviesos srautai parenkami darbo ar posėdžių erdvėse, poilsio zonose. Kitose viešose erdvėse apšvietimas taip pat turi tam tikras funkcijas, o šviestuvai gali būti itin ryški interjero detalė. Projektuojant vidaus apšvietimą ir renkantis šviestuvus reikia žinoti, kad vidaus šviestuvai gali būti keleto tipų:

  • Tvirtinami prie lubų;
  • Pakabinami šviestuvai;
  • Sieniniai šviestuvai;
  • Pastatomi šviestuvai;
  • Staliniai šviestuvai;
  • Įleidžiami šviestuvai;
  • Priglaistomi šviestuvai.

Profesionalų patarimai ir pagalba svarbi ne tik renkantis šviestuvą, ieškant optimalios kainos, bet ir jį įrenginėjant. Vidaus šviestuvų įrengimas – tai apšvietimo projektavimas ir skirtingų tipų šviestuvų derinimas. Norimas efektas gali būti pasiekiamas derinant, pavyzdžiui, pakabinamus ir sieninius šviestuvus. Taip apšviečiamos norimos erdvės, tinkamai sureguliuojamas šviesos intensyvumas, išskaidomas šviesos spindulių srautas. Itin svarbu sureguliuoti patalpų apšvietimą, nes tai veikia ne tik interjero estetiką, bet ir žmogaus gerbūvį ar net sveikatos būklę. Kiekvienoje erdvėje vykdoma vis kita veikla, tad reikia ir tam pritaikyto apšvietimo. Visais šiais klausimais Jums mielai padės „Lempa“ komanda.

Jei statomas naujas objektas, jo vidaus apšvietimo klausimai yra sprendžiami gan ankstyvoje projektavimo stadijoje. Profesionaliai suprojektuota elektros instaliacija palengvina darbą tiems, kam būna patikimas šviestuvų montavimas, pajungimas ir tvirtinimas. Renkantis šviestuvą svarbu atsižvelgti į interjerą, o taip pat – kokį efektą norima išgauti šviesos srauto pagalba. Pavyzdžiui, kryptiniai akcentiniai šviestuvai padeda išryškinti daiktus, pabrėžti tam tikras unikalias interjero detales. Išryškinti architektūrinius sprendimus galima ir LED juostų pagalba. Jų pagalba formuojamas paslėptas apšvietimas, paryškinamos baldų ar laiptų detalės. LED technologija dėl plataus pritaikymo šviestuvų ir interjero dizainerius įgalina įgyvendinti pačius sudėtingiausius sumanymus ir išgauti žavėtis verčiantį estetinį vaizdą.

Taip pat svarbios tvaraus vartojimo idėjos ir jų palaikymas kasdieninėje veikloje. Naudojant pažangiausius LED šviestuvus pastebimas aiškus pranašumas prieš senųjų technologijų šviestuvus, naudojusius kaitrines ar halogenines lemputes. LED technologija pagrįsta tuo, jog šviesos diodo pagalba elektros energija paverčiama matomu šviesos spektru. LED šviesos šaltiniai pasižymi dideliu liumenų skaičiumi, todėl naudojant juos, galima išgauti reikiamą apšviestumą net ir dideliuose aukščiuose. Taigi LED technologijos pagalba gali būti išgaunama nepriekaištinga kokybė, o kai kuriais atvejais energijos sąnaudos gali būti sumažinamos net iki 90 procentų. Tai leidžia maksimaliai sumažinti energijos kaštus, sutaupyti pinigų ir daromas minimalus poveikis gamtai. Be to LED apšvietimas tarnauja daug ilgiau, tad nereikia rūpintis lempučių keitimu.

Vidaus šviestuvų gaubtai, korpusai ir laikančios konstrukcijos dažniausiai gaminamos iš aukščiausios kokybės plastiko, aliuminio, stiklo. Todėl šviestuvai pasižymi lengvumu, bet kartu yra tvirti ir saugūs. „Lempa“ kataloge didelis vidaus šviestuvų pasirinkimas nuo modernių iki klasikinių ar „Art Deco“ stiliaus šviestuvų. Galima greitai ir patogiai rinktis pagal norimas formas, spalvas, tekstūras, šviesos srauto skaidymą. Unikalūs futuristiniai sprendimai, funkcionalūs modernūs ar klasikiniai šviestuvai arba skoningas modernumo ir klasikos derinys – visa tai rasite „Lempa“ prekių kataloge, o su mūsų profesionalų pagalba tai greitai gali būti įgyvendinama Jūsų interjero erdvėse. Vidaus šviestuvai internetu arba mūsų salone yra puikus sprendimas tiems, kas ieško aukštos kokybės ir unikalių sprendimų.

Vidaus apšvietimo sprendimai taip pat neatsiejami nuo išmaniųjų technologijų. Galime pasiūlyti pažangių apšvietimo sprendimų: nuo galimybės balsu keisti apšvietimo spalvą ar intensyvumą iki išmaniosiomis programėlėmis valdomų kambario šviestuvų. Tiek privačių, tiek viešų erdvių apšvietimas gali būti susietas su apsaugos sistemomis, kontroliuojamas nuotoliniu būdu ar valdomas iš anksto numatytais išmanaus namo/biuro algoritmais.

Jei ieškote kokybiškų vidaus apšvietimo sprendimų, kreipkitės į „Lempa“ komandą ir mes greitai pateiksime optimalų pasiūlymą.
Architektams bei dizaineriams siūlome palankias bendradarbiavimo sąlygas – konsultuojame įrangos parinkimo klausimais, sudarome sąmatas, ruošiame alternatyvius pasiūlymus atsižvelgiant į skirtingus projektų biudžetus. Svarbiausia – visuomet randame profesionalų apšvietimo sprendimą Jūsų projektams.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS