PREKIŲ FILTRAS

Lubiniai šviestuvai savo korpusu tvirtinami prie lubų. Tai optimalus sprendimas norint apšviesti interjero erdves ir sukurti aukštesnių lubų įspūdį. Nors šviestuvai montuojami prie pat lubų, tačiau galima pasirinkti įvairų dydžių, formų, spalvų. Taip pat jie gali turėti kabančias detales, būti kryptiniai ar nukreipiamieji, įgalinantys šviesos srautą suprojektuoti į konkrečias erdves ar interjero detales, keisti šviesos srautą norima kryptimi.
Šviestuvų dydį, formas, spalvas bei medžiagas, iš kurių jis pagamintas, reikia derinti prie kambario ar kitos erdvės interjero. Lubinis šviestuvas gali būti apšvietimo sistemos dalimi, lengvai derinama jį su kitų tipų šviestuvais. Jei ieškote profesionalių sprendimų, kreipkitės į „Lempa“ komandą internetu, telefonu arba užsukite į mūsų saloną ir mes mielai patarsime visais apšvietimo projektavimo klausimais.

Lubinių šviestuvų pritaikymas

Lubiniai šviestuvai padeda sutaupyti erdvės, tačiau tai nereiškia, kad jie montuojami tik žemose patalpose. Į lubas įmontuojami šviestuvai populiarūs vonios, miegamojo kambariuose, virtuvėse ar koridoriuose. Erdvios svetainės apšvietimui puikiai pritaikomi dideli prie lubų tvirtinami šviestuvai, turintys kabančių detalių, su aukščio reguliavimo sistemomis. Kabantys šviestuvai turi atskiras gijas, kurių pagalba jie tvirtinami prie lubų, o lubiniuose šviestuvuose tokios papildomos detalės labiau naudojamos kaip stiliaus akcentai. Jų ir skirtingo dydžio bei formos gaubtų pagalba taip pat gali būti reguliuojama apšvietimo kryptis, aukštis.
Tiek namų, tiek ir viešose erdvėse dar naudojami ir halogeniniai šviestuvai, tačiau juos sparčiai keičia LED lubiniai šviestuvai, o taip pat ir LED juostos, kurios yra plačiai panaudojami įvairiuose interjeruose. Lubų apšvietimas yra svarbi lubų puošybos dalis, padedanti išryškinti architektūrinius sprendimus, paslėpti tam tikras detales.
Apšvietimas lubose montuojamas tuomet, kai norima sutaupyti erdvės ir pagrindinis dėmesys skiriamas funkcionalumui. Lubų apšvietimas tokiu atveju suprojektuojamas taip, jog šviestuvai įleidžiami į lubas. Jei ieškote apšvietimo sprendimų voniai ar virtuvei, tai yra tinkamas sprendimas, nes šiose erdvėse kiek daugiau drėgmės, šilumos ar kitų aplinkos veiksnių. Kreipkitės į „Lempa“ komandą ir mes mielai patarsime, kokį šviestuvą išsirinkti.

Kokie būna lubiniai šviestuvai?

Prie lubų tvirtinami šviestuvai gali būti klasifikuojami pagal savo stilių. Pavyzdžiui, klasikiniai, modernūs, „Art Deco“ stiliaus ar itin prabangūs krištoliniai šviestuvai. Modernumas gali būti derinamas su klasika, o šviestuvai lubiniai – su sieniniais arba pastatomais šviestuvais. Šviestuvai luboms gali būti kelių tipų. Jų dizainas gali būti priderinamas prie lubų dizaino, o norint išryškinti tam tikras lubų detales, galima rinktis LED juostas, kurių pagalba suformuojamas paslėptas apšvietimas.
Prie lubų tvirtinami kreipiamieji šviestuvai geriausiai pritaikomi apšviesti darbo vietas, todėl dažniausiai naudojami darbo vietose, vaikų kambariuose, skaitymo vietose. Parenkamos reikiamo ryškumo lemputės, o šviestuvo gaubto pagalba suformuojamas norimo pločio šviesos srautas. Tokio tipo lubiniai šviestuvai dažniausiai turi mechanizmą, kuris padeda reguliuoti ne tik apšvietimo kryptį, bet ir šviestuvo aukštį.

Į ką atsižvelgti renkantis prie lubų tvirtinamą šviestuvą?

Renkantis prie lubų tvirtinamą šviestuvą dažniausiai siekiama sutaupyti erdvės ir kartu išgauti maksimalų šviesos efektą. Lubiniai šviestuvai puikiai tam tinka, o jų forma ir dydis bei kitos stiliaus detalės turi būti derinamos prie interjero. Svarbi lubų spalva ir tekstūra, sienų puošyba, vyraujantis baldų stilius. Nors lubiniai šviestuvai gali būti ir vos pastebimi, bet taip jie gali tapti ryškiai interjero detale.
Pavyzdžiui, apšviesti erdvei svetainei dažniausiai patariama rinktis šviestuvus, kurie kuo labiau išskleidžia šviesos spindulius patalpoje. Tai gali būti šviestuvai su permatomu gaubtu, kuris praleidžia šviesą ir taip apšviečiamas maksimalus plotas.
Griežtų minimalistinių formų šviestuvai tinka prie urbanistinio arba skandinaviško dizaino. Taip pat itin populiarūs apvalių formų šviestuvai, kurie dažniausiai būna baltos – prie lubų derinamos – spalvos. Jie gali būti įvairių dydžių, turėti nuleidžiamas detales. Svarbu nedaryti didelių kompromisų dėl kainos ir kokybės, bet rinktis tą šviestuvą, kuris atitinka visus Jūsų poreikius, idealiai dera prie interjero.

Kaip pajungti lubinį šviestuvą?

Lubinio šviestuvo montavimas ir pajungimas priklauso nuo to, kokia yra šviestuvo pakabinamoji dalis. Svarbus šviestuvo dydis, svoris, o taip pat – kokios yra lubos. Dažniausiai lubiniai šviestuvai turi vientisą korpusą, tad jų pakabinimui užtenka vos kelių tvirtinimo detalių ir laikiklių, kuriais jie tvirtinami tiesiai prie lubų. Nereikia jokių papildomų gijų ar laidų.
Projektuojant apšvietimą pravartu iš anksto suplanuoti elektros įvadą, tad rekomenduojame tai patikėti profesionalams. Jei turite klausimų apšvietimo tema, „Lempa“ komanda mielai patars ir padės atlikti visus apšvietimo projektavimo bei įrengimo darbus.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS