Vintage – Tivoli Compo 3 Pakabinamas šviestuvas  - 1Vintage – Tivoli Compo 3 Pakabinamas šviestuvas  - 2Vintage – Tivoli Compo 3 Pakabinamas šviestuvas  - 3Vintage – Tivoli Compo 3 Pakabinamas šviestuvas  - 4
KAINA
nuo 9.504,55 7.983,82
Viršytas galimo kiekio limitas.
1 vnt.
Prekių pristatymo terminas: 25 d. d.

Vintage – Tivoli Compo 3

Pakabinamas Vintage šviestuvas – Tivoli Compo 3. Dramatiškame dizaine stipriai išreikštas šviestuvo individualumas. Didelio mastelio šviestuvas prikausto dėmesį ir nepalieka abejingų. Jo korpusas yra aukso spalvos, o stiklinių atšakų ir dekoratyvių gėlių spalvos gali būti derinamos. Skaidraus stiklo arba konjako spalvos atšakos derinamos su skaidriomis arba aukso spalvos gėlėmis.Šviestuvas turi E27 lempučių cokolius, į kuriuos taip pat galima dėti ir LED lemputes. O šviestuvo apačioje jau yra integruotas LED modulis, kuris skleidžia išsklaidytą šviesą.

„Vintage – Tivoli Compo 3“ priklauso prekių kategorijai „Pakabinami šviestuvai“. Šis „Vintage“ gamintojo šviestuvas „Vintage – Tivoli Compo 3“ parduodamas ne tik internetu, šviestuvą taip pat galite užsisakyti atvykę į mūsų šviestuvų saloną Kaune — „Lempa LT“. „Vintage – Tivoli Compo 3“ šviestuvo kaina: nuo 9.504,55 7.983,82.

Jūsų krepšelis

Prekių krepšelis tuščias

PAGEIDAVIMŲ SĄRAŠAS